Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky.......vítám vás v učebně3......doufám že se vám tu bude líbít...........-agnes-*      

Meditace

Pomocí meditace se rozvíjejí Tvoje duševní schopnosti, naučí Tě řídit mysl, oddělovat se od problémů a strachu, prostě ovládat se. Je to v podstatě poslouchání vnitřního JÁ, můžeš tak zlepšit svůj život fyzicky i mentálně, překonáš své emoce, nemoci a problémy. Meditovat by jsi měl (-a) každý den, nejméně 15 minut.

Pravidla magie

1. Vše se Ti 3x vrátí, dobré i zlé (3x neznamená počet, ale síla vracejícího se projevu).

2. Každý má svobodnou vůli (kouzlo proti svobodné vůli je černá magie, např. získání lásky konkrétní osoby).

3. Pokud děláš kouzlo pro druhého, tak jen vždy s jeho svolením (stačí se dotyčné osoby prostě zeptat).

4. Magie je umění vyvolat v souladu s vůlí změny ve vědomí a v hmotném světě.

5. Tím, že si budeš říkat, že jsi čaroděj-ka nebo mág a nosit 1000 amuletů a talismanů z Tebe čaroděje neudělá.

6. Pokud děláš kouzlo, tak nesmíš pochybovat (snad se to splní . . . není dobrá formulace a ani způsob myšlení).

7. Je potřeba vždy jednat v souladu (hledáš-li práci, tak se koukej na inzeráty - sama si Tě doopravdy nenajde).

8. Pokud znáš svoji budoucnost, tak ji můžeš změnit (minulost už byla, přítomnost je a budoucnost se vytváří).

9. Dej si pozor na své přání - uvědom si co skutečně chceš (k čemu Ti bude auto bez peněz na benzín).

10. Pokud uděláš nějaké kouzlo, vždy by jsi měl-a vědět jak ho zase zrušit nebo odvolat.

11. Neplýtvej kouzly - magická síla by Ti mohla chybět ve chvíli, kdy ji budeš skutečně potřebovat.

12. Nečaruj za peníze - magická moc je dar a proto ho můžeš zase jen darovat                               

Vyrob si Lapač Snů

Co budeš potřebovat:vrbovou větvičku(vrbu najdeš u potoka i ve městě)malý,hladký kamíbek,vteřinové lepidlo,jakoukoliv bavlnku,korálky,6 pírek(třeba od slepic když nebude nic lepšího),korálky,provázek,2 kůžičky na krk(k dostání ve stáncích na trhu nebo v obchodě s galantérií)

JAK NA TO:

Vrbovou větvičku ohni tak aby se sní vytvořil kruh.Konec svaž k sobě provázkem.Kruh omotej kůžičkou,aby neprosvítala větvička podní.Popros maminku ,aby ti uháčkovala sítku,stejně velkou jako kruh.Jednotlivé konce sítky přivaž ke kruhu a do prostřed sítky nalep vteřinovím lepidlem kamínek.Na každé peříčko navlékni korálek,a svaž podovou peříčka k sobě,aby ti vznikli tři páry.Ty pak přivaž provázkem či kůžičkou k dolní části kruhu tak,jak to vidíš na obrázku.

i

K horní části kruhu si přivaž kůžičku tak,aby vzniklo poutko.A teď si pověs svůj vlastní lapač snů nad svou postel!!!!!!

Škapulíř na získání lásky
Když měsíc dorůstá, nejlépe v pátek , dvě hodiny po setmění si sedněte na klidné místo, tak, aby vás nikdo nerušil. Zapalte růžovou svíci, před ní položte mušli naplněnou levandulí, kořen zázvoru , růžovou růži a kousek růžového křemene. V klidu se uvolněte a nespěchejte. Dívejte se do plamene a představujte si muže, jehož lásku chcete získat. Pokud nemáte na mysli někoho konkrétního, pak si představujte, jak by měl vypadat. Potom si v ruce ušijte pytlíček z růžového přírodního materiálu. Do něj vložte čtyři lístky z připravené růže, špetku levandule, kousek kořene zázvoru a kousek růžového křemene. Amulet dobře ovažte růžovou nití a zavažte devíti uzlíky. Při každém vázání uzlíku vyřkněte vlastnost, kterou by podle vás měl váš budoucí milovaný mít. Buďte při tom razantní a důrazná.
Nakonec tento škapulíř podržte nad plamenem, aby se očistil, ale aby nezačal doutnat a při tom říkejte: "Venuše, mocná bohyně, vyslechni moji prosbu, pomoz mi obdařit tento amulet svou silou. Dovol mi přivábit lásku tím nejlepším způsobem. Slibuji vděčnost za veškerou lásku v mém životě. Sílu, kterou mi láska dodá, předám těm, kdo ji potřebují. Staniž se!".Takto získaný amulet má velikou sílu.Jeho účinky jsou proto různé. Musíte přesně vědět, co chcete, protože se vám mohou začít dvořit i muži, od kterých to nečekáte. Jakmile si však jednoho vyberete, musíte amulet okamžitě zničit. Nejlepší je, poslat ho po vodě. Pokud to neuděláte, začne mít opačné účinky a váš vyvolený vám uteče.

Magické znaky

Pentagram
Tato pěticípá hvězda je významným magickým znamením. Nazívá se,,planoucí hvězda mágů". Používá se nejen při čarování jako důležitý symbol, ale i jako ochrané znamení přinášející sílu a poznání. Do pentagramu se kreslí lidská podstava s rozpaženýma rukama a roztaženýma nohama. Je to symbol čisté (bílé) magie. Jeho pět cípů znamená koloběh světa a lidského života-zrození, zrání, dospělost, stárnutí a smrt. Říká se, že úplné pochopení pentagramu je klíčem obou světů. Pentagram je pro mágy totéž co pro křesťany kříž...
 

Keltský kříž
Nebo také kruhový kříž symbolizuje most do jiného světa (Annwn) a k vyšší energii a znalostem. Toto je uskutečněno vertikálními rameny kříže představujícími jiný svět a horizontálními rameny představujícími fyzický svět (Abred).

Okole setkání těchto dvou světů je kruh jako symbol jednoty. Někde jsem také četla, že tento význam se používá pro Keltský Kříž v křesťansví, ale původně prý to byl kříž plodnosti: kříž byla mužská rozmnožovací síla a kruh ženská. Je tu tím pádem veliká podobnost s egyptským křížem života s Ankhem

Ruka osudu
Nebo taká ruka Fatimy pochází ze světe arabské víry. Podle legendy krásná vezírova dcera ochránila svého otce před zákeřným šípem. Otrávený šíp bohužel uvízl v její dlani s způsobil jí smrt. Od té doby arabové věří, že Ruka Fatimy chrání před nemocemi a zlými silami.

Jak si doma vytvořit "magickou studnu"

-------------------------------------------------------------------

" Kouzelnou studnu" si můžete vytvořit i doma. Měla by být z nějakého přírodního materiálu. Hodí se například velký glazovaný květináč (bez otvoru ve dnu) nebo jakákoliv velká hluboká mísa. Ideální by byla modrá, ale není to podmínkou. Tuto studnu uchovávejte stále na stejném místě (třeba v magickém koutku). K "zasvěcení" studny budete potřebovat nějakou minci a pitnou vodu prodávanou v l chvi, ale i jinou vodu. Nádobu postavte, nalijte do ní 3 - 6 cm vody a řekněte:

"Vodních sil hluboké hájemství,

skrýváte prazvláštní tajemství.

Sílu této studni dejte,

kouzlu mému požehnejte!"

Při posledních slovech minci vhoďte do vody, čímž studnu "nabijete" energií a připravíte na magické rituály. Nyní ji můžete používat k rituálům studní a vodních zdrojů a i k jiným pozitivním rituálům. Vhozené mince ve "studni" vždy ponechejte, jako by byly v opravdické studni.

OBRÁCENÍ PRŮBĚHU RITUÁLU KRADENÍ DUŠE Z LIDSKÉHO TĚLA

vyvolávání: Slyšte mě, starší z vyšších toků. Starší z nišších toků. Starší ze země sucha. Starší z jezer. Starověkké národy,žehnám vám. Duše, roztřenná,a't se vrátí zpět. Budiš dokončeno. Nechť nádoba nepřirozena je vyprázdněna. Nechť se podstava vrátí původnímu hostiteli.

VODÍCÍ KOUZLO


postup: Soustřeďte se a vyslovte kouzlo.Poté by se mělo oběvit malé zelené světélko, jemuž díte instrukce a ono vás dovede, kam chcete.

vyvolávání: Aradino, Bohyně ztracených.......cesta je temna,lesy jsou husté. Temnota proniká. Zapřísahám tě, dej mi světlo.


KOUZLO NENÁVISTI


přísady: fotku osoby,jež chcete,aby trpěla


vyvolávání: Zapřísahám Vás při Borabis,při satanis a při Ďáblu. Při tobě, nechť *jméno oběti* a * případně jméno další oběti* srdce zákeřné, jest zlomené. Zapřísahám tě, při královně saracen s ve jménu pekla. Nechť tato fotka zpečetí jeho osud. 6ádná láska,jen nenávist. (spalte fotku)

KOUZLO SPLNĚNÍ VŠECH PŘÁNÍ

postup: sedněte si do kruhu utvořeného z hořících svíček.


vyvolávání: Volám všechny živly světa.Svolávám vás nyní. Vládce nad vnitřním a vnějším světem.Země a moře,ohně a vzduchu. Všechny čtyři živly dejte mi moc, okamžitě splňte mé přání ( přilejte předem připravenou tekutinu z poháru do mísy- pokud se z ní zvedne velký plamen, kouzlo bylo úspěšné)

KOUZLO ODMYSLENÍ

poznámka přísady jsou stejné jako při kouzlu lásky

přísady: kůže, esence růží, krkavčí peří

VYVOLÁNÍ ANYANKY

vyvolání: Anyanko. dovolávám se tě jménemvšech odmítnutých žen. (do ohně přidejte byliny) Zjev se mi!!!!!!

OSLEPENÍ NEPŘÍTELE


přísady: kotel,panenka

vyvolávání: Dej mi sílu, dej mi moc. Volám vás smějící se bohové. Ať mi vaše temná síla vstoupí pod kůži.(oči panenka představující oběť se obmotají látkou) Přijměte tuto oběť......*jméno oběti*....nasyťte se ji (panenka se hodí do kotle)

ZNIČENÍ NEPŘÍTELE

(posílání do místa, kde nebude dělat problémy)

vyvolání: Pohlédnu na svého nepřítele. Vzhlédnu na něj a hluboká temnota pohltí jeho duši! Corsheth, odnes ji!!!!!

Spojením se světem mrtvých

Potřebujute vonný olej,červenou svíci a sirky.
Svíčku potřete vonným olejem,zaplte a řekněte:Sváce v živoucám plameni,
pojmenovat tě dovolmi,
pohybem plamínku naznač mi
zda souhlasíč, či nikoli
davam ti jmeno(pojmenujte plamínek)

Plamínek se bude míhat na vaše otázky
Budte trpeliví! z domku kouzel od Nephry!! UPOZORNUJI ŽE TOHLE NENÍ MOJÍ HLAVY ALE Z JINÉHO WEBU!!!! PODĚKUJTE JINÝM

ABY MILÝ NECHODIL ZA JINOU

Opatrně vezmi několik vlasů z jeho oděvu (nejméně dva) a na každém udělej jeden uzel. Pak všechny vlasy spleť do jednoho a při tom zpěvavým hlasem říkej :

JSEM TVOJE JEDINÁ,

TY JSI MŮJ JEDINÝ,

NESMÍŠ JÍT ZA JINOU,

SI NA TO LÍNÝ.

BUDEŠ POUZE SE MNOU,

ŘÍKÁM TI TO JÁ,

AŤ TĚ TVÉ KROKY

ZA JINÝMI NEVODÍ.

PROTOŽE SE MNOU BUDEŠ ŠŤASTNÝ,

MILUJI TĚ VROUCNĚ,

ODE MNE UŽ NEODEJDEŠ,

OSTATNÍ JSOU OŠKLIVÉ.

Uzlík vlasů spal v plamenech černé svíčky. Do červeného vína přidej lžíci medu a přidej spálené vlasy. Dej mu to vypít :)


Rušení kletby

Budeme potřebovat:
1 černou svíci (tenkou, menší)
1 černou misku (stačí malá)
Posvěcenou vodu


Postup je následující:
Vezměte černou misku a na její dno upevněte černou svíci několika kapkami vosku. Misku dolijte po okraj svěcenou vodou. (Tak, aby knot svíce zůstal nad hladinou!) Poté si sedněte a na chvíli se uvolněte. Vizualizujte zlé kouzlo na vás seslané, jak se přemisťuje do svíce.Tuto následně zapalte a pozorujte plamen. Představujte si, jak se kouzlo zhmotňuje v plameni svíčky a postupně se ponořuje veškerá síla kletby do plamene. Svíce se bude postupně zmenšovat a plamen bude klesat k hladině, během procesu budete chtít, aby kouzlo zmizelo, odešlo a už se k Vám nikdy nevracelo. Svíce by měla hořet tak dlouho, dokud voda nepohltí její plamen a nepohltí zlé kouzlo do sebe. Tímto je kouzlo zrušeno pro Vás, zůstalo ve svíci a vodě.

Úplňkový rituál pro splnění přání

23.07.2006

Na papírek napište obyčejnou tužkou své přání. Dobře se rozmyslete, jak ho budete formulovat. Nepoužívejte slova jako nikdy, navždy nebo za každou cenu. Je to velmi nebezpečné. Lístek složte a přiložte ho na srdce.

Připravte si bílou svíci, misku a čtyři předměty, které představují čtyři živly. Pokud se vaše přání týká lásky připravte si mušli. A nezapomeňte na šalvěj, která očišťuje. Potom kolem sebe uzavřete magický kruh. Měl by být tak velký, aby jste se do něj vešli a mohli se pohybovat. /viz.přís."Magický kruh" v rubrice "Magické informace"/. Na závěr zapalte svíčku a pak zavolejte jednotlivé živly, vždy na příslušnou světovou stranu.

Na východ - " Volám vzduch, který dává poznání!"

Na jih - "Volám oheň, který očišťuje!"

Na západ - "Volám vodu, která odplavuje!"

Na sever - "Volám zemi, která hojí!"

"Pomozte mi!"

Plně se soustřeďte na přání a představujte si, jaké to bude, až se vám to vyplní. Potom vyndejte přání a zapalte ho. Dívejte se, jak hoří, a říkejte:" Vesmírná sílo a sílo přírody, pomoz mi dosáhnout mého cíle, ať vzduch mou hlavu pročistí, ať voda přinese nový život, země mi dá sílu, ať oheň odnese moje přání jako proužek dýmu. Děkuji za pomoc a říkám:staniž se !"

Rituál končí teprve když svíce dohoří. / proto je vhodnější poušít menší svíčku/. Pokud chcete provádět rituál v přírodě, můžete místo svíce použít oheň v otevřeném ohništi. Pod širým nebem je rituál ještě působivější.

     TAKŽE PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ A MNOHO SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

 

Barvy svíček a jejich použití

 • bílá -čistota, očista, vyšší vědomí, bohyně, panenství, nebo náhrada barvy, pro kterou se nedokážete rozhodnout.
 • žlutá-slunce, inteligence, paměť.
 • zlatá-Bůh, radost, výhra ve volbách, štěstí, peníze, mužská energie
 • stříbrná-Astrální energie, ženská energie,sny, jasnovidectví, telepatie
 • hnědá- ovlivnění přátelských vztahů, speciální přání
 • zelená- element země, posvátné rostliny, stromy, tělesné léčení, finanční úspěch
 • modrá-element vody-moudrost, ochrana, inspirace, utišení
 • oranžová-spravedlnost, prodej, obecní úspěch,
 • červená-element ohně-vášeň, chtíč, síla ovládat,úspěchy v kariéře
 • Purpurová- třetí oko,duchovní schopnosti,skrytá moudrost, ovlivnění vysoce postavených osob, duševní síla
 • Růžová- náklonnost, sympatie romantika, něžná láska, péče, výchova, práce s dětmi, požehnání planet

netvrdím, že jenom můj výklad použití je správně, můžete si zkusit sami najít význam jednotlivých barev, podle různých knih, nebo doporučení na internetu.

Základní postup rituálu

1) Příprava před samotným rituálem

pokud máte v hlavě už jasno, za jakým účelem chcete magický rituál použít a připravili jste si všechny pomůcky včetně malého oltáře, tak potom je dobré začít očistnou koupelí, nebo alespoň sprchou, s mořskou solí, která naší auru zbaví špatných vibrací, které by nám při obřadu nepomohly.

2) Samotný magický rituál

rituál si zvolíme v době, která je pro to nejvhodnější i astrologicky, viz Magie a Astrologie, kde si můžeme vybrat, která hodina je pro náš obřad nejvhodnější a potom hezky čistí - vykoupaní přistoupíme se zklidněnou myslí přímo k obřadu- oblečeni v rituálním rouchu, přistoupíme k oltáři, kde jsme si připravili všechny potřebné pomůcky, vyřkneme naše přání , zapálíme svíce a buď čekáme až dohoří při pronášení zaklínadel, které nejvíce fungují, pokud si je sami vymyslíme-měli by být rýmované a připravené dopředu a k tomu zapálit vonné esence, nebo přímo kadidlo, nechci Vám vnucovat přesně svůj způsob, protože pokud budete kreativní, tak potom bude obřad o to více účinný. pokud musíme rituál ukončit a svíce nedohořela, tak potom nezhasínáme sfouknutím, ale típnutím nasliněnými prsty- chce to trochu grifu a určitě se nespálíte. Na svíčku můžete i něco vrýt jak jsem již naznačila pomůckou- rydlem, vrýváme jména, o které se nám jedná,-pořád platí neubližujeme jiným bytostem!, nebo vryjeme vlastní runy, které symbolizují naše přání, nebo můžeme použít papírek, kde je napsaná prosba, papírek potom spálíme buď v ohni svíce, nebo v magické misce. Po rituálu zbytek svící vyhodíme, teda pokud se nejedná o neutrální svíce, které nám hoří vždy, při každém rituálu, takové svíce nevyhazuji a při dalším obřadu zase zapálím a pouze přidám nové svíce, které se hodí k mému vybranému rituálu, protože já chráním životní prostředí, tak preferuji, nechat svíce dohořet úplně. Pokud by došlo k tomu, že by mi nějaký vosk zbyl, tak ho vyhodím do popelnice, platí jenom to, že by se nikdo neměl v našem použitém vosku už hrabat, stejně tak platí, že rituál je účinný, pokud o něm nikdo neví! Neplatí to pro rituály, kde je přítomno více osob, potom ale oni sami nesmí nikde o obřadu mluvit, aby mohl fungovat.

Pro vybrání té nejlepší doby k rituálu jsem Vám přepsala tabulku, kde je vidět, které planety ovládají denní a noční hodiny- tato tabulka je uvedena i v sekci magie dále jsem pro Vás vytvořila tabulky ve formátu xls.. kde pokud víte východ a západ slunce, měsíce, nebo i prostě jenom od západu slunce do východu slunce(noc) tak si můžete tu nejvhodnější hodinu lehce najít.

neděle

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

sobota

hodiny denní

1

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

2

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

3

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

4

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

5

Saturn

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

6

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

Merkur

7

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

8

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

9

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

10

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

11

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

12

Saturn

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

neděle

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

sobota

hodiny noční

1

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

Merkur

2

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

3

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

4

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

5

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

6

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

7

Saturn

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

8

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

Merkur

9

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

10

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

11

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

Merkur

Jupiter

12

Merkur

Jupiter

Venuše

Saturn

Slunce

Luna

Mars

--------------------------Vyvolávání----------------------------------------------------***----

Návod na vyvolávání duchů

Návod na vyvolávaní duchů
Takže nyní vás naučíme jak se vyvolávají duchové...

krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..

krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne

krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)

krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...

NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:

Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.

Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.

Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?

A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.

Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.

Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.

Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.

Sama

Tenhle obrázek se mi stráášně moc líbí.Zosobňuje smutek,radost i pláč.Dívka v něm přemýšlí.. strašně krásnej obrázek

vesteni s kyvadlem

Půvab kyvadla spočívá v jeho schopnosti odpovídat "ano" a "ne", popřípadě "nevím". První, co musíte udělat, je zjistit, jakým způsobem bude právě to vaše kyvadlo reagovat.

Přípravy

Kyvadlo si vyrobíte jednoduše: na šňůrku nebo nit zavěste věc, která je vám blízká (prsten, přívěsek...), pak uchopte konce provázku mezi palec a ukazováček, loket si opřete o stůl a můžete začít s přípravou.

1. Položte kyvadlu otázku a poproste, aby vám odpovědělo. Záměrně se zeptejte tak, aby odpověď musela být ano. Třeba: Jmenuji se... (a vyslovte své jméno). Pozorujte, jakým směrem se kyvadlo začne pohybovat. Pokud se nerozkývá, rozhoupejte ho sami a dívej se, jak se pohyb upraví.

2. Stejným způsobem hledejte odpověď "ne". Jestli je "ano" pohyb dopředu - dozadu, "ne" může být zleva - doprava nebo obráceně. Kyvadlo se ale může pohybovat i po kruhu nebo elipse.

3. Nakonec poproste kyvadlo, aby vám předvedlo třetí odpověď, kterou budete vykládat jako "možná" nebo "nesmysl". Položte mu prostě nesmyslnou otázku. Příklad: Kdo se do mě zítra zamiluje? Odpověď "ano" nebo "ne" je tady vyloučená.


Trénink

Než se pustíte do samotného věštění, musíte se s kyvadlem pořádně seznámit. Trénujte denně, abyste si na sebe navzájem zvykli.

Někdy si s vámi kyvadlo může trochu pohrávat, může dělat, že neslyší, nebo vás chtít zmást. V tom případě vytrvejte a znovu ho vyzvěte ke spolupráci. Zní to možná podivínsky, ale ve skutečnosti je to vaše podvědomí, koho vyzýváte, aby se víc snažilo. Jestli ani potom neposlechne, není možná vhodná doba na kladení otázek a musíte to zkusit později.


Teorie

Princip jakéhokoli věštění, jestliže vůbec existuje, je vždycky ošemetnou záležitostí. Princip věštění pomocí kyvadla zní kupodivu rozumně. Podle jedné rozšířené teorie totiž kyvadlo funguje jako prodloužená ruka vašeho podvědomí. Díky němu vyplouvají na povrch myšlenky a znalosti, které jinak, ať už vědomě nebo nevědomě, potlačujete. V okamžiku položení otázky vaše podvědomí reaguje vysíláním jemných elektrických impulzů do ruky a tím ovlivňuje pohyb kyvadla.


Žádné emoce, vyčistěte si mozek

Až začnete s odhalováním vaší budoucnosti, pamatujte, že se musíte od otázek dokonale citově odpoutat. Jestli chcete dostat objektivní odpověď, myslete po dobu, kdy budete čekat na odpověď, na něco neutrálního. Sir Lonegren, americký proutkař, doporučuje opakovat si pro sebe pořád dokola: To jsem zvědavý, co mi odpoví. Tahle metoda vám dokonale vyčistí mysl. Kyvadlo vám spíš odpoví na otázky týkající se blízké budoucnosti než té vzdálené. Otázky typu "Mám jít zítra na tu schůzku?" nebo "Zavolá mi do pátku?" jsou pro něj proto jako stvořené. Čím víc si s ním budete hrát, tím líp vám to spolu půjde. Přesto ale nezapomínejte, že je pouhým nástrojem, který rozšiřuje vaši intuici a umožňuje vám lépe jí porozumět.

věštění z ruky

Dlaňversus prsty

Pokud po porovnání dlaně a prstů jsou delší prsty než dlaň, patří člověku, který se vždy soustředí na detaily. Větší dlaň patří temperamentním a impulzivním lidem. Stejně dlouhé prsty i ruka, patří člověku, který si vždy stojí za svým a neustoupí. Ten v životě dosáhne úspěchu.


Palec

Stojí stranou od ostatních prtsů a proto je jeho posazení důležité. Správně by měl být proti ukazováčku v úhlu 45° - 90°. Větší úhel svědčí o vnímavosti, samostatnosti a schopnostech být vůdcem. Ale pozor, dotyčný je zvyklý spoléhat na náhodu. Čím menší úhel, tím je člověk malichernější a větší sobec. Před lidmi s příliš velkým palcem se varuj, protože mají sklon k ovládání ostatních, tvrdohlavosti a mohou být i hrubí. Všeobecně jsou lidé s delšími prsty rozumnější a přemýšlejí o tom, co udělají.


Dlaň

K hádání se nejvíce hodí levá ruka, protože je blíž k srdci. Na dlani je čar mnoho, ale tyto 4 jsou nejdůležitější: čára života, hlavy, srdce a osudu. Čáry by měli mít barvu jako zbytek dlaně Tmavé a hluboké čáry jsou příznačné pro lidi agresivní a silné, naopak čáry světlé jsou příznačné pro lidi slabé, kterým chybí síla.


Čára života

Správná čára života má začínat mezi prostředníčkem a ukazováčkem a stáčet se dolů k zápěstí. Měla by vypovídat o vitalitě a životním postoji. Každého samozřejmě ze všeho nejvíce zajímá, jak dlouho bude žít. Neplatí, že krátká znamená krátký život a dlouhá naopak. Obecně se bere střed čáry života jako 35 rok a každý milimetr navíc znamená další rok. Pokud je ze všech čar nejvýraznější, pak patří člověku fyzicky zdatnému. Jakékoliv přerušení nebo nedokonalosti jsou předsevzetí potíží.

Čára s mezerou - dosavadní život není úplně v pořádku a bude tu snaha začít někde jinde úplně od začátku.
Dvě čáry vedle sebe - je tu na ocharnu čáry života - jednoduše život jistí.
Čáry začínající u čáry hlavy - mlčenlivost a nejistota. Někdo, kdo byl od dětství utlačován silnou osobností - možná rodiči, a nedokáže se sám prosadit.
Neprohnutá rovná čára - nezájem o okolí a nedostatek sebedůvěry.


Čára hlavy

Ideální čára začíná u čáry života a prochází v oblouku celou dlaní až k malíčku. Všeobecně by se z ní mělo poznat, jaké kdo schopnosti a inteligenci. Silná čára patří lidem schopným překonávat překážky, naopak slabou mají ti, kteří nemají pevnou vůli a jen čekají na to, jak to s nimi dopadne.

Nepravidelná čára - kdo ji má, by se měl připravit na to, že prosadit svou osobnost mu dá dost práce.
Krátká čára - dobrá paměť, praktické vlohy, ale chybí fantazie.
Rovná dlouhá čára - značí pevnou vůli - kdo ji má, je ochoten se pro dosažení svých cílů vzdát čehokoli - platí to i o lidech blízkých.
Prohnutá čára - příliš zájmů. které sebou přinášejí možné problémy s koncentrací.
Čára připomínající řetěz - chybí schopnost logicky myslet.
Čára začínající vniř čáry života - patří uzavřenému jedinci, který si nevěří a neumí svobodně jednat. Je zalezlý ve své ulitě a odmítá z ní ven.


Čára srdce

Ideální čára začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem a stáčí se dolů pod malíček. V této podobě petří člověku vyrovnanému a srdečnému, na kterého je spolehnutí. Vypovídá o zdraví a neměla by být jinak přerušovaná, protože jakékoliv nepravidelnosti jsou předsevzetí zdravotních problémů. Pokud čáry života, srdce a hlavy začínají v jednom místě, hrozí ti zlá událost, ze které se těžko vpamatovává.

Hluboká a zakřivená - smyslný a mírně sobecký člověk, který je zahleděn do sebe a neočekávej od něj vyznání lásky.
Čára blízko u čáry hlavy - svědčí o konfliktu mozku a citů. Převahu nabude čára výraznější.
Dlouhá čára - romantik toužící jen po troše přízně a idealizuje si každou situaci.
Krátká a neprohnutá čára - k ostatním chladný člověk, který prosazuje jen sám sebe. Jednoduše kariérista a sobec.
Čára jako řetěz - klasický sukničkář, nevěrník a koketa. Pozor na ně, mohou ti hodně ublížit!
Čára na konci rozdvojená - značí kamarádskou povahu a inteligenci.
Čára otočená vzhůru - značí dominanci v sexu.
Čára začínající pod ukazováčkem - romantik, který má vždy nasazené "růžové brýle".


Čára osudu

Nemusí být u každého a pokud ano, tak vede od prostředníčku k zápěstí. Měla by ovlivňovat ctižádost. I když ji máš, nestačí jen čekat na řízení osudu, je potřeba věřit ve vlastní schopnosti. Sama přítomnost čáry je dokladem toho, že je člověk schopen převzít zodpovědnost. Kdo ji nemá, špatně se přizpůsobuje a nedokáže se soustředit. Silná linie patří vždy lidem, kteří mají kontrolu nad svým životem a těm, kteří si nenechají líbit žádnou nadvládu. Čím je čára výš, tím bude déle trvat než se člověk osamostatní a začne být sám sebou.

Čára začínající na čáře života - všechno co dělá, podřizuje přáním svých blízkých.
Čára končící na čáře hlavy - vlastní hloupost a špatný odhad situace stojí za možné nezdary.
Rozdělený začátek čáry - zodpovědný člověk, který chce sám něco dokázat, ale neobětuje tomu rodinu a přátele.
Čára začínající na čáře srdce - v průběhu času se jen zábava ve volném čase může stát hlavní náplní života.
Pravý úhel mezi čarou osudu a života - chrání život před každým nebezpečím.
Zakončení na čáře hlavy - pracovní úspěch překazí vlastní špatný odhad.


Druhy ruky:

Čtvercová ruka - člověk se čtvercovou rukou je sebevědomý a praktický. Ví, kde je ve společnosti jeho místo a váží si autorit. Má vrozený smysl pro zodpovědnost a umí si poradit skoro v každé situaci. je předurčen k tomu, vést ostatní.

Kónická ruka (zakulacená) - mají ji především společenští lidé, kteří jsou ozdobou každé party. Dokáží ostatní pobavit a mají rádi pěkné věci. Obyčejně uvedou věci do pohybu, ale nevydrží u ničeho dlouho. Jsou nestálí nejen v práci, ale i v lásce!

Odpovědi na otázky

Potřebuješ:propisovačku a kousek papíru

Postup:zavři oči,mysli na něj a poslepu nakresli srdce.Jaké je?

SRDCE SKORO IDEÁLNÍ-je to správný kluk,se kterým můžeš prožít spoustu krásných a zajímavých chvil

SRDCE ZE DVOU POLOVIN-navzdory velkému okouzlení tvůj vyvolený bohužel hodně ztrácí.Žije totiž v naprosto jiném světě než ty.Vůbec se k sobě nehodíte

SRDCE DOLE OTEVŘENÉ-tenhle kluk bude dokonalým přítelem.když se vyzbrojíš trpěliivostí,najdeš v něm výbborného společníka,možná i romantického prince

SRDCE NESYMETRICKÉ-jedna polovina je větší než ta druhá?tak to bys v této známosti neměla pokračovat.své záležitosti bude pravděpodobně pokládat za důležitější než ty tvoje.a ve stínu není nikdo rád!

věštění s prstýnkem

2. dubna 2006 13:01 | čarodějka | věštění budoucnosti

Napiš si na papírek všechny otázky,které ti leží na srdci.Dej pozor na to,abys je formulovala tak,aby se na ně dalo odpovědět ano nebo ne.

teď navlékni prstýnek na svůj vlas(nebo na nit).Ponoř ho do sklenice,která je ze tří čtvrtin naplněná vodou tak,aby visel v polovině prostoru nad vodou.teď musíš tak dlouho držet ruku v klidu,až se prstýnek sám začne pohybovat a narazí na okraj sklenice.Pokud se vychýlí vpravo,je odpověď na otázku,kterou sis položila,ano,pokud vlevo,dpoveď je ne.V případě,že se prstýnek nepohybuje,nebo toho necháš dřív,než se pohybovat začne,je výsledek otevřený.V takovém případě záleží na tobě,jak se chopíš iniciativy.

Oříšek pravdy: Na lískový ořech napište jméno vašeho milého a položte ho na žhavé uhlí (ne do ohně). Pokud začne oříšek hořet, tak to vám byl váš milý věrný, pokud ale poskočí do výšky, je to známka nevěry.

Jablečná slupka: Oloupejte jablko a dejte pozor, aby se vám přitom nepřetrhla slupka. Tu pak hoďte přes levé rameno za sebe. Dopadne tak, že vám tvarem napoví počáteční písmeno vaší lásky.

Kávová sedlina: Šálek, z kterého věštíte, nesmí být úzký ani vysoký a uvnitř nesmí být pestrobarevný. Dopijte až na pár kapek na dně, vezměte šálek do dvou prstů, jemně s ním zakružte zleva doprava a pak ho rychle překlopte na podšálek. Počkejte dvě tři minuty, čekejte až přebytečná voda steče a sedlina trochu vyschne, nyní ho obraťte opatrně zpět. Od této chvíle s ním pohybujte co nejméně, aby se vytvořené mapy neslily zpět. Některé symboly: dům: jednoznačně dobré znamení, důležitou roli sehraje rodinné zázemí. šipka: ukazuje směr, cestu. Pokud je na dně znamená, že tazatel najde v životě správnou cestu.Jestliže míří ze dna přímo nahoru, Budoucnost bude ještě skvělejší, než si dokážete vůbec představit. Jestli jde stranou splní nějaké tazatelovo očekávání. Pokud jde, ale dolů, znamená zklamání a neúspěch. Pečlivě prozkoumejte, se kterými obrazci šipka sousedí nebo kterých se dotýká, protože to se pak její význam vztahuje k nim. Třeba takové prokleté srdce znamená úžasné vyhlídky v lásce. 

Náhledy fotografií ze složky super magické obrázky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chci být učněm

(Jakub, 11. 12. 2013 20:00)

Napište mi an email veselyjakub333@seznam.cz
Prosím ti, co praktikují magii, že bych rád se nechal zasvětit do magie(a byl bych učněm)-občas mám vidiny v latině a i občas mluvím latinsky(nebo občas mluvím jinou řečí a nevím, jakou),aniž bych to uměl-vidím i budoucnost občas. Prostě bych rád pochopil, co se to se mnou děje. Děkuji
Zatím
Jakub

Astrologie trochu jinak

(Storm, 23. 10. 2012 19:00)

Zdravím,
moc pěkné stránky.
Myslím, že by vás mohla zajímat tato astrovide zdarma :
http://stormage.astrojinak.cz

černé svíčky

(miki, 22. 11. 2007 15:51)

ahoj, pro ty kteří k čarování potřebují černé svíčky ale neví kde je sehnat - mají je tady http://www.pozitivni-energie.cz/eshop/ ahoj